RV1206FR-072K55L
MFR.Part #
RV1206FR-072K55L
JLCPCB Part #
C6669063
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS