RT1206FRE072K8L
MFR.Part #
RT1206FRE072K8L
JLCPCB Part #
C872684
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS