RT0603CRC071K69L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603CRC071K69L
JLCPCB Part #
C2141063
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS