RT1206FRE07232KL
MFR.Part #
RT1206FRE07232KL
JLCPCB Part #
C872626
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS