RT1206FRE0714KL
MFR.Part #
RT1206FRE0714KL
JLCPCB Part #
C872520
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS