RT1206FRE07147KL
MFR.Part #
RT1206FRE07147KL
JLCPCB Part #
C872516
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS