RT1206FRD077R5L
MFR.Part #
RT1206FRD077R5L
JLCPCB Part #
C136863
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS