RT1206FRD0775RL
MFR.Part #
RT1206FRD0775RL
JLCPCB Part #
C2104442
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 75Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS