HHV-50JR-52-27M
MFR.Part #
HHV-50JR-52-27M
JLCPCB Part #
C1762386
Description
-55℃~+155℃ 27MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS