RT1206FRD0773R2L
MFR.Part #
RT1206FRD0773R2L
JLCPCB Part #
C4003619
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS