RT1206FRD07681KL
MFR.Part #
RT1206FRD07681KL
JLCPCB Part #
C2104476
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 681kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS