RC0402BR-0776K8L
MFR.Part #
RC0402BR-0776K8L
JLCPCB Part #
C6750882
Description
-55℃~+155℃ 63mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS