RT1206FRD07576KL
MFR.Part #
RT1206FRD07576KL
JLCPCB Part #
C2104546
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 576kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS