SR1218KK-0751RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR1218KK-0751RL
JLCPCB Part #
C2145155
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 51Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS