RT1206FRD0745R3L
MFR.Part #
RT1206FRD0745R3L
JLCPCB Part #
C4300134
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS