MFR200FRE52-61R9
MFR.Part #
MFR200FRE52-61R9
JLCPCB Part #
C1762737
Description
-55℃~+155℃ 2W 61.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS