RT0402FRE07113KL
MFR.Part #
RT0402FRE07113KL
JLCPCB Part #
C4257038
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS