RT1206DRE0788R7L
MFR.Part #
RT1206DRE0788R7L
JLCPCB Part #
C2128631
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS