AC0402DR-07453RL
MFR.Part #
AC0402DR-07453RL
JLCPCB Part #
C226715
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS