RT1206DRE0775KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206DRE0775KL
JLCPCB Part #
C728685
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS