RSF300JT-91-11R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF300JT-91-11R
JLCPCB Part #
C1396297
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS