RT1206DRE0764R9L
MFR.Part #
RT1206DRE0764R9L
JLCPCB Part #
C2130127
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS