AF164-FR-071K6L
MFR.Part #
AF164-FR-071K6L
JLCPCB Part #
C1736699
Package
0603x4
Description
1.6kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS