RT1206DRE07464RL
MFR.Part #
RT1206DRE07464RL
JLCPCB Part #
C2128358
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS