AC1206FR-0715RL
MFR.Part #
AC1206FR-0715RL
JLCPCB Part #
C144514
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS