RT1206DRE07360RL
MFR.Part #
RT1206DRE07360RL
JLCPCB Part #
C861921
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS