MFR50SFBE52-35K7
MFR.Part #
MFR50SFBE52-35K7
JLCPCB Part #
C1371996
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS