RT1206DRE07301RL
MFR.Part #
RT1206DRE07301RL
JLCPCB Part #
C4055598
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS