RT1206DRE07243RL
MFR.Part #
RT1206DRE07243RL
JLCPCB Part #
C2128455
Description
-55℃~+155℃ 200V 243Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS