RT1206DRE071K6L
MFR.Part #
RT1206DRE071K6L
JLCPCB Part #
C872092
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS