RT1206DRE0718R7L
MFR.Part #
RT1206DRE0718R7L
JLCPCB Part #
C872064
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS