RT1206DRD0726R1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206DRD0726R1L
JLCPCB Part #
C4328942
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS