HHV-25FR-52-19M1
MFR.Part #
HHV-25FR-52-19M1
JLCPCB Part #
C1763615
Description
-55℃~+155℃ 19.1MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS