RT1206DRD0720KL
MFR.Part #
RT1206DRD0720KL
JLCPCB Part #
C871803
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS