RT2512FKE07150KL
MFR.Part #
RT2512FKE07150KL
JLCPCB Part #
C876780
Description
-55℃~+125℃ 150kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS