RT1206DRD07191RL
MFR.Part #
RT1206DRD07191RL
JLCPCB Part #
C2120879
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS