RT1206DRD0712K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206DRD0712K7L
JLCPCB Part #
C871754
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS