AA0201FR-07158KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0201FR-07158KL
JLCPCB Part #
C4137134
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS