RT1206CRE0790KL
MFR.Part #
RT1206CRE0790KL
JLCPCB Part #
C871728
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS