AC1206FR-10698RL
MFR.Part #
AC1206FR-10698RL
JLCPCB Part #
C6492349
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS