RT1206CRE0771R5L
MFR.Part #
RT1206CRE0771R5L
JLCPCB Part #
C2138422
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS