RT1206CRE0771K5L
MFR.Part #
RT1206CRE0771K5L
JLCPCB Part #
C4356607
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS