AC1210FR-07604KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1210FR-07604KL
JLCPCB Part #
C4267200
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS