RT1206CRE076K65L
MFR.Part #
RT1206CRE076K65L
JLCPCB Part #
C2137925
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS