MFR-25FRE52-3M09
MFR.Part #
MFR-25FRE52-3M09
JLCPCB Part #
C1751347
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS