RT1206CRE074K75L
MFR.Part #
RT1206CRE074K75L
JLCPCB Part #
C2138563
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS