MFR100FTF73-69K8
MFR.Part #
MFR100FTF73-69K8
JLCPCB Part #
C1384266
Description
-55℃~+155℃ 1W 69.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS