RT1206CRE073K48L
MFR.Part #
RT1206CRE073K48L
JLCPCB Part #
C2138703
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS