RM12J102CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12J102CT
JLCPCB Part #
C4145599
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS