RT1206CRE07340RL
MFR.Part #
RT1206CRE07340RL
JLCPCB Part #
C4062444
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS